ظرف نگهداری میوه وینتج

ظرف نگهداری میوه وینتج

همه ما مجبور هستیم بخشی از مواد غذایی خود از جمله میوه یا سبزی  را درون یخچال نگهداری کنیم ، تا در صورت لزوم مورد استفاده قرار دهیم . اما نگهداری مواد غذایی درون یخچال نیز مدت زمان خاصی دارد ، چراکه به تدریج رطوبت و ماندگاری ، سبب پلاسیده و یا حتی فاسد شدن مواد غذایی می شود . این امر باعث از بین رفتن مواد غذایی و همچنین ایجاد بوی نامطبوع حاصل از خراب شدن این مواد درون یخچال می شود . یکی از دلایل خراب شدن سریع مواد غذایی درون یخچال ها ، نوع ظرف و یا پوششی است که مواد را درون آن نگهداری می کنیم .

بسیاری از مواقع ، سبزیجات ، میوه ها و … را درون نایلون ها می گذاریم و در یخچال نگهداری می کنیم ، این امر باعث کاهش زمان ماندگاری آنها می شود . حال اگر که سبزی و میوه ها را شسته باشید و دارای رطوبت نیز باشند و سپس آنها را درون نایلون و پس از آن در یخچال قرار دهید به سرعت خراب و در نتیجه غیر قابل استفاده می شوند . اما ما برای شما پیشنهادی داریم که کمک خواهد کرد تمامی این مشکلات حل شود و بتوانید مواد غذایی خود را مدت زمان بیشتری نگهداری کنید .

ظرف نگهداری میوه وینتج ، راه حل پیشنهادی ما به شما است . این محصول ۳ تکه شامل یک عدد لگن یک عدد آبکش و از همه مهمتر در پوش آن است  که به میوه و سبزی شما ماندگاری بیشتری میبخشد. از ظرف نگهداری میوه وینتج می توان برای نگهداری مواد غذایی ، میوه ها ، سبزیجات و … بهره برد ، تنها کافیست میوه و سبزیجات خشک را درون آنها قرار دهید و درب ظرف را ببندید و در یخچال بگذارید . استفاده از نایلون ها ، باعث عدم وجود نظم درون یخچال شما و همچنین خراب شدن سریع تر مواد غذایی داخل آنها می شود ، اما شما می توانید با استفاده از ظرف نگهداری میوه وینتج ، علاوه بر نظم بخشیدن به فضای داخلی یخچال ، مواد غذایی خود را به مدت طولانی تری نگهداری کنید . با بستن درب ظرف ، می توانید مانع از نفوذ میکروب ها به مواد غذایی شوید و این یعنی سالم تر ماندن مواد داخل ظرف ، که در کنار ماندگاری بیشتر ، از برجسته ترین ویژگی های از ظرف نگهداری میوه وینتج محسوب می شود .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *